Tereny inwestycyjne w Gminie Dąbrowa: Węzeł Prądy, szczegóły na stronie internetowej    *  *  *    Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP    *  *  *      

Dziś jest: środa, 22-11-2017
Imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka
Data publikacji: 19-11-2014 10:21 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Zestawienie głosów naszych mieszkańców na poszczególnych kandydatów do Rady Powiatu

Poniżej przedstawiamy zestawienie oddanych przez mieszkańców Gminy Dąbrowa głosów na poszczególnych kandydatów do Rady Powiatu Opolskiego w rozbiciu na poszczególne listy...

PDFzestawienie głosów_powiat_gmina dabrowa.pdf

 

Lista nr 1 —   Komitet Wyborczy PSL

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

KOWALCZYK Jarosław Paweł

*

*

1

2

7

2

KRZESIŃSKI Jan

*

*

*

1

5

3

WACHOWSKI Krzysztof Bronisław

*

*

*

2

7

4

KASPERSKA Kazimiera

*

*

*

2

1

5

PIENIACHA Dorota Joanna

*

*

*

7

3

Razem 

*

*

2

6

3

 

 

Lista nr 3 —   KW Prawo i Sprawiedliwość

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

KUBÓW Przemysław Wojciech

*

*

*

9

9

2

WOJCIECHOWSKA Idalia Małgorzata

*

*

*

2

3

3

KAPŁON Ewa

*

*

*

2

1

4

GASEK Joanna Anna

*

*

*

2

1

5

GAŁKOWSKI Henryk Stanisław

*

*

*

*

4

6

CZERPAK Maciej Miłosz

*

*

*

*

2

7

BOGON Waldemar Jerzy

*

*

*

*

0

8

ŻEBROWSKA Jadwiga Jolanta

*

*

*

*

8

9

PEJS Leszek

*

*

*

*

0

10

CZERWIŃSKI Zdzisław

*

*

*

4

2

Razem

*

*

2

2

0

 

 

Lista nr 4 —   KW Platforma Obywatelska RP

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

GÓRSKI Kazimierz Stanisław

*

*

*

8

2

2

PIĘDZIOCH Jerzy

*

*

*

2

2

3

JĘDRA Edward Józef

*

*

*

*

6

4

SAŁACKI Maciej

*

*

*

1

5

5

PLANERT-PALAK Renata Maria

*

*

*

6

3

6

GRĘBOWIEC Bożena

*

*

*

2

2

7

ŻELICHOWSKA-LEWKO Elżbieta Ewa

*

*

*

1

7

8

KORDZIŃSKA-ŻABA Marta

*

*

*

1

5

9

SAWICZ Janusz Zbigniew

*

*

*

2

3

10

SKROK Leszek

*

*

*

*

8

Razem

*

*

2

7

3

 

 

Lista nr 6 —   KKW SLD Lewica Razem

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

OLSZEWSKI Tomasz Jan

*

*

*

2

3

2

LACH Radosław Stanisław

*

*

*

2

5

3

MARCINIAK Jagoda Marta

*

*

*

*

9

4

HORECZY Ewelina Irena

*

*

*

*

0

5

KOTELUK Mieczysław Jan

*

*

*

*

3

6

MARCINKOWSKA-KOWALIK Elżbieta Ewa

*

*

*

2

7

Razem

*

*

*

8

7

 

 

Lista nr 13 —   KWW Nasz Samorząd

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

WOJTASIK Helena Dorota

*

*

*

1

6

2

OKRZESA Janusz Adam

*

*

*

*

0

3

SOŁĘGA Wiktor Tomasz

*

*

2

3

0

4

JÓŹKÓW Tadeusz

*

*

2

2

6

5

KLIMKÓW Józefa

*

*

*

*

0

6

SZEMAINDA Józef

*

*

1

0

2

7

OCHLUST Rafał Szczepan

*

*

*

2

2

8

KACZKOWSKA Jowita Marta

*

*

*

*

3

9

FRANCZYK Anna

*

*

*

*

4

10

STOLARCZUK Elżbieta Iwona

*

*

*

1

5

Razem

*

*

6

1

8

 

 

Lista nr 14 —   KWW Mniejszość Niemiecka

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

WITTEK Monika Jadwiga

*

*

2

6

7

2

OLEKSA Jan Józef

*

*

*

*

6

3

RAIDA Anna Helena

*

*

2

3

0

4

ŁAPKA Mariusz Janusz

*

*

*

*

1

5

PIĄTEK Krzysztof Władysław

*

*

*

*

3

6

KOWOLIK Teresa

*

*

*

9

7

7

WITTKE Ryszard Andrzej

*

*

*

*

2

8

MARUT Aneta Renata

*

*

*

*

2

9

SKROŚ Maria Julia

*

*

*

1

1

10

MARSOLEK Erwin Norbert

*

*

1

3

4

Razem

*

*

7

5

3

 

 

 

Powrót do poprzedniej strony »