Dziś jest: poniedziałek, 20-11-2017
Imieniny: Anatola, Edyty, Rafała
Data publikacji: 18-11-2014 10:12 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Marek Leja Wójtem Gminy Dąbrowa

Marek Leja (KWW „Tu jest nasz dom”) ponownie został Wójtem naszej Gminy. Uzyskał 85, 2 % poparcia  (2199 głosów na TAK i 382 na NIE). Nową Radę Gminy tworzyć będą:
10 przedstawicieli  KWW „Tu jest nasz dom” – Ryszard Gonschior (Chróścina), Karol Gregulec (Mechnice), Leszek Koksanowicz (Karczów), Mariusz Konopa (Ciepielowice), Andrzej Pośliński (Dąbrowa), Robert Rutowicz (Skarbiszów), Maria Rynkowska (Mechnice), Karol Widacha (Dąbrowa), Piotr Wieczorek (Sławice), Kazimierz Wojdyła (Prądy), 4 z Mniejszość Niemieckiej – Alfred Biskup (Chróścina), Piotr Los (Wrzoski), Rafał Lyga (Niewodniki), Maria Sikora (Narok) oraz jeden radny reprezentujący KWW  Przyjaciół Dąbrowy  - Waldemar Prudlik z Żelaznej. Łącznie na 15 radnych aż 6 osób uzyskało mandat po raz pierwszy. Zwycięzcom gratulujemy!!!