Dziś jest: wtorek, 12-12-2017
Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary
Data publikacji: 23-09-2014 11:37 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Wszystkie gminne jednostki OSP w Sławicach

W dniu 21 września 2014r. na boisku sportowym LZS Sławice przy ul. Opolskiej w Sławicach odbyły się Gminne Zawody Sportowo- Pożarnicze o Puchar Wójta Gminy Dąbrowa. gospodarzem zawodów była jednostka KSRG Sławice. Na starcie stawiły się drużyny ze wszystkich jednostek OSP znajdujących się na terenie Gminy Dąbrowa. Zawody odbyły się w sportowej atmosferze. Kibice i pogoda dopisały a zawodnikom towarzyszył bojowy nastrój. Wszystkim druhnom i druhom występów na zawodach gratulujemy a organizatorom dziękujemy.
Małgorzata Warsitz