Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP

Dziś jest: poniedziałek, 29-05-2017
Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji
Data publikacji: 04-09-2014 09:18 Opublikował: Jerzy Michalczyk

Komunikat Wójta Gminy o jakości wody

Komunikat Wójta Gminy Dąbrowa.

Wójt Gminy Dąbrowa informuje, że w wyniku podjętych działań naprawczych przez eksploatatora wodociągu grupowego „Prószków”, którym  dostarczana jest woda na teren gmin Prószków, Komprachcice i Dąbrowa jakość wody z tego wodociągu spełnia wymagania bakteriologiczne określone w załączniku nr 3A do rozporządzenia  Ministra Zdrowia   z dnia 29 marca 2007r. w sprawie jakości wody do spożycia przez ludzi           (Dz. U. Nr 61,  poz. 417  z późn. zm.)

Obecnie jakość wody spełnia wymagania w/w rozporządzenia  Ministra Zdrowia w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

Komunikat Wójta Gminy Dąbrowa z dnia 21 sierpnia br. uznaje się za odwołany.

PDFPismo Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Opolu Nr HK.43260.19.4.2014.MM dot. oceny bieżącej jakości wody