Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: środa, 23-05-2018
Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

Gminna Inauguracja Roku Szkolnego 2014/2015

Po raz pierwszy w naszej gminie odbyło się uroczyste otwarcie roku szkolnego. Taka Pierwsza Gminna Inauguracja odbyła się 1. września b.r. w Publicznym Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Żelaznej. Na uroczyste otwarcie przybyły poczty sztandarowe z wszystkich szkół z terenu Gminy Dąbrowa. Po przemówieniach dyrekcji szkoły oraz zaproszonych gości, w tym Wójta Gminy Marka Lei, młodzież z pierwszej klasy gimnazjum w Żelaznej złożyła ślubowanie, a co za tym idzie została przyjęta do grona pełnoprawnych gimnazjalistów.

Data publikacji: 02-09-2014 08:35
Data modyfikacji: