Dziś jest: piątek, 24-11-2017
Imieniny: Emmy, Flory, Romana
Data publikacji: 02-09-2014 08:35 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Gminna Inauguracja Roku Szkolnego 2014/2015

Po raz pierwszy w naszej gminie odbyło się uroczyste otwarcie roku szkolnego. Taka Pierwsza Gminna Inauguracja odbyła się 1. września b.r. w Publicznym Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Żelaznej. Na uroczyste otwarcie przybyły poczty sztandarowe z wszystkich szkół z terenu Gminy Dąbrowa. Po przemówieniach dyrekcji szkoły oraz zaproszonych gości, w tym Wójta Gminy Marka Lei, młodzież z pierwszej klasy gimnazjum w Żelaznej złożyła ślubowanie, a co za tym idzie została przyjęta do grona pełnoprawnych gimnazjalistów.