Tereny inwestycyjne w Gminie Dąbrowa: Węzeł Prądy, szczegóły na stronie internetowej    *  *  *    Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP    *  *  *      

Dziś jest: środa, 22-11-2017
Imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka
Data publikacji: 26-08-2014 11:54 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Tenis w Dąbrowie od 10 lat

Jubileusz kortu w Dąbrowie na sportowo

Kort w Dąbrowie ma 10 lat. Z tej okazji pod koniec wakacji zorganizowany został tam turniej tenisowy. Pomysłodawcą zawodów był Leszek Lasota, od samego początku opiekun obiektu. Puchary i poczęstunek ufundował wójt Gminy Dąbrowa, Marek Leja.
- Panu Leszkowi "dziękuję" należy się nie tylko za organizację tego turnieju, ale za całokształt. Jego zaangażowanie sprawia, że na dąbrowskim korcie nieustannie się coś dzieje, a przecież trzeba pamiętać, że oprócz grania w tenisa równie istotna jest codzienna pielęgnacja kortu - dziękował wójt Marek Leja.
Dla porządku dodajmy, że w turnieju wystartowało 8 par deblowych (m.in. z Opola, Karczowa i Dąbrowy), a grano także na kortach w Karczowie. W finale duet Leszek Lasota-Stanisław Walas ograł 2-1 w setach parę Bogdan Chwaliński-Jan Lorenc.

 

 

Powrót do poprzedniej strony »