Dziś jest: czwartek, 17-08-2017
Data publikacji: 29-07-2014 09:12 Opublikował: Jerzy Michalczyk

Komunikat Wójta dot. włączenia syren w dniu 1.08.2014r

Dąbrowa dn. 29.07.2014r.

KOMUNIKAT WÓJTA GMINY DĄBROWA.

Wzorem lat ubiegłych, przychylając się do apelu Sekretarza Stanu   w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji  w sprawie utrwalenia  pamięci  o Powstaniu Warszawskim, zawiadamiam mieszkańców Gminy Dąbrowa,  że dla podkreślenia godziny „W” – rozpoczęcia Powstania Warszawskiego  w dniu 1 sierpnia o godzinie 17.00 zostaną włączone na terenie  gminy syreny alarmowe    w jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych.

Sygnał dźwiękowy ciągły będzie trwał 1 minutę.

Wójt Gminy Dąbrowa

/-/ Marek Leja