Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP

Dziś jest: poniedziałek, 24-07-2017
Imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny
Data publikacji: 10-06-2014 09:48 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Rodzaje komunikatów i alarmów ostrzegawczych

Informujemy mieszkańców Gminy Dąbrowa , iż na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 stycznia 2013r. w sprawie systemów wykrywania  skażeń i powiadamiania o ich wystąpieniu oraz właściwości organów w tych sprawach (Dz. U. z 2013r., poz. 96) , zostały zaktualizowane rodzaje sygnałów alarmowych i komunikatów ostrzegawczych powszechnie  obowiązujących na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Poniżej przedstawiamy ustalone wyżej wymienionym rozporządzeniem, aktualnie obowiązujące rodzaje sygnałów alarmowych i komunikatów ostrzegawczych, sposoby ich ogłaszania  oraz odwoływania, wykorzystywanych w sytuacji  wystąpienia zagrożeń.

JM_sygnały.jpeg

JPEGJM_sygnały.jpeg