Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP       

Dziś jest: niedziela, 23-07-2017
Imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy
Data publikacji: 20-05-2014 11:21 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Pani Jadwiga Kozibroda sołtysem Skarbiszowa

IMG_6826.jpeg

W dniu 27 kwietnia 2014 roku w Skarbiszowie przeprowadzono wybory nowych władz sołectwa. W zebraniu wzięło udział 43 osoby. Do funkcji sołtysa startował tylko jeden kandydat, Pani Jadwiga Kozibroda, która otrzymała 77 % ważnie oddanych głosów. Kadencja nowo wybranego sołtysa rozpoczęła się 27 kwietnia 2014 roku i trwać będzie przez okres czterech lat tj. do 26 kwietnia 2018 roku. W skład rady sołeckiej zostali wybrani: Jerzy Niedworok, Bogusława Niedworok, Karolina Kozibroda, Aleksandra Łaczkowska, Henryk Stężała.  Kadencja rady sołeckiej jest równa kadencji nowego sołtysa.

 

 

 

Powrót do poprzedniej strony »