Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: piątek, 23-02-2018
Imieniny: Damiana, Romana, Romany

VIII edycja konkursu "Moja Zagroda" i "Aktywna Wieś"

Wójt Gminy, Marek Leja, ogłasza VIII edycję konkursów: „Moja Zagroda” oraz „Aktywna Wieś”. Głównym celem konkursów jest wyłonienie obiektów z terenu Gminy Dąbrowa, które wyróżniają się największymi walorami przyrodniczymi i estetycznymi oraz wyłonienie miejscowości, w której mieszkańcy w największym stopniu angażują się w działania na rzecz jej rozwoju oraz dbają o jak najlepszy jej wizerunek. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca br.w sekretariacie Urzędu Gminy w Dąbrowie przy ul. Ks. prof. J. Sztonyka 56.

DOCRegulamin Konkursu Moja Zagroda i Aktywna Wieś.doc

• 30-06-2014 12:12

Wydłużamy termin zgłoszeń do konkursu

Termin przyjmowania zgłoszeń do VIII edycji konkursu „Moja Zagroda” oraz „Aktywna Wieś” został wydłużony. Sołectwa i właściciele zainteresowane uczestnictwem w tegorocznej edycji ...