Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: piątek, 20-07-2018
Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Konsultacje społeczne dotyczące Projektu Strategii Rozwoju Aglomeracji Opolskiej

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Dąbrowa
na
Konsultacje dotyczące tworzenia Strategii rozwoju Aglomeracji Opolskiej na lata 2014-2020,
które odbędą się 6 maja, o godzinie 14.00, w Sali Narad Urzędu Gminy, przy ulicy Ks. Sztonyka 56 w Dąbrowie.

Podczas spotkania zostaną omówione podstawowe wnioski wypływające z diagnozy strategicznej, założenia strategii, w tym cele strategiczne, jak również koncepcje projektów i działań, które posłużą jej realizacji, a także założenia funkcjonowania Aglomeracji Opolskiej.

DOCXZaproszenie na konsultacje Strategia AO.docx

DOCXPlakat konsultacje.docx