Tereny inwestycyjne w Gminie Dąbrowa: Węzeł Prądy, szczegóły na stronie internetowej    *  *  *    Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP    *  *  *      

Dziś jest: czwartek, 18-01-2018
Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
Data publikacji: 14-04-2014 10:57 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Przedświąteczny kiermasz w Sławicach

Słodko przedświątecznie...

Do świątecznego klimatu znakomicie co roku dostraja się PSP ze Sławic, gdzie tradycyjnie już zorganizowano wielkanocny kiermasz. Jak zwykle też dopisali goście, którzy tłumnie zjawili się w czwartkowe popołudnie 10 kwietnia.

Gospodyni, dyrektor placówki Barbara Ottenbreit, w kilku zdaniach przywitała wszystkich i zaprosiła na artystyczną część kiermaszu. Kilkudziesięciu uczniów przepięknie śpiewało, recytowało oraz odgrywało najróżniejsze scenki, a całość zakończyło wspólne śpiewanie młodych artystów i wszystkich gości.

Atrakcją był następny punkt programu, czyli poczęstunek przeróżnymi słodkościami sprawionymi przez nauczycieli i rodziców uczniów, którzy zarzekali się, że przy niektórych wypiekach solidnie pomagała młodzież! A kto chciał, wybrane słodkości mógł zakupić i zabrać do domu, co oczywiście czynili wszyscy bez wyjątku, wszak taka jest właśnie natura kiermaszy.

 

 

 

 

 

 

 

Powrót do poprzedniej strony »