Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: wtorek, 25-09-2018
Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

Przedświąteczny kiermasz w Sławicach

Słodko przedświątecznie...

Do świątecznego klimatu znakomicie co roku dostraja się PSP ze Sławic, gdzie tradycyjnie już zorganizowano wielkanocny kiermasz. Jak zwykle też dopisali goście, którzy tłumnie zjawili się w czwartkowe popołudnie 10 kwietnia.

Gospodyni, dyrektor placówki Barbara Ottenbreit, w kilku zdaniach przywitała wszystkich i zaprosiła na artystyczną część kiermaszu. Kilkudziesięciu uczniów przepięknie śpiewało, recytowało oraz odgrywało najróżniejsze scenki, a całość zakończyło wspólne śpiewanie młodych artystów i wszystkich gości.

Atrakcją był następny punkt programu, czyli poczęstunek przeróżnymi słodkościami sprawionymi przez nauczycieli i rodziców uczniów, którzy zarzekali się, że przy niektórych wypiekach solidnie pomagała młodzież! A kto chciał, wybrane słodkości mógł zakupić i zabrać do domu, co oczywiście czynili wszyscy bez wyjątku, wszak taka jest właśnie natura kiermaszy.

 

 

 

 

 

 

 

Data publikacji: 14-04-2014 10:57
Data modyfikacji:
 14-04-2014 11:06
Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Modyfikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Powrót do poprzedniej strony »