Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: sobota, 17-11-2018
Imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii

Warsztaty Wielkanocne w Mechnicach

W dniu 08.04.2014 r. w pawilonie LZS Mechnice odbyły się warsztaty wielkanocne zorganizowane przez GOKiR w Dąbrowie i sołectwo Mechnice, które poprowadziła pani sołtys z Naroka Marzena Odziomek .Uczestnikami warsztatów były panie z Mechnic , Chróściny , Dąbrowy , Wrzosek i Opola. Gospodarz warsztatów pani sołtys Mechnic

 Teresa Kowolik zadbała o kulinarną oprawę i wielkanocny wystrój stołu. Zorganizowała również potrzebne siano niezbędne do wykonania wielkanocnych zająców . Pani Marzena przygotowała elementy dekoracyjne i jak na prawdziwą artystkę przystoi tłumaczyła i pokazywała jak wykonać zająca. Każdej uczestniczce udało się wykonać własnoręcznie pięknego zająca, który będzie zapewne wspaniałym akcentem wielkanocnego wystroju domów. Panie jednogłośnie stwierdziły ,że są bogatsze o nowe doświadczenia artystyczne.

 

 

 

 

 

Data publikacji: 14-04-2014 10:43
Data modyfikacji:
 14-04-2014 10:44
Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Modyfikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Powrót do poprzedniej strony »