Tereny inwestycyjne w Gminie Dąbrowa: Węzeł Prądy, szczegóły na stronie internetowej    *  *  *    Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP    *  *  *      

Dziś jest: wtorek, 16-01-2018
Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
Data publikacji: 31-03-2014 11:09 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

1 kwietnia-Koncert w Ciepielowicach

1 kwietnia w Sali w Ciepielowicach wystąpią dwa zespoły prezentujące odmienne style muzyczne. Gwiazdą wieczoru będzie Ryszard Żarowski – muzyk i autor tekstów zespołu U Studni, a wcześniej wieloletni muzyk takich grup, jak Stare Dobre Małżeństwo, Seta, Małolepsi, AKT-Wrocław, Bez Idola. Tym razem Ryszard Żarowski towarzyszyć będzie niewidomej wokalistce Katarzynie Marii Nowak. Artystka uczestniczyła w wielu festiwalach piosenki, z których najwyżej ceni Festiwal Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty w Krakowie, organizowany przez Fundację Anny Dymnej Mimo Wszystko. 
Drugim z zaproszonych zespołów jest MOONSHINE ODDITY. To krakowska grupa łącząca w swojej twórczości melancholię z beztroską, science fiction z baśnią. Oscyluje na granicy różnych światów dźwięku, włączając w to hippisowski folk, rock'n'rolla i country bluesa. Zespół tworzą: gitarzysta Grzegorz Kosek oraz Nina Sawicka - opolska wokalistka bluesowa, kompozytor, dziennikarz.
Koncert odbędzie się w ramach cyklu „Muzyczna Przystań” 1 kwietnia o godzinie 19:00. Wstęp 10 zł.

1509018_600835016676447_2111897572_n.jpeg

Powrót do poprzedniej strony »