Tereny inwestycyjne w Gminie Dąbrowa: Węzeł Prądy, szczegóły na stronie internetowej    *  *  *    Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP    *  *  *      

Dziś jest: czwartek, 18-01-2018
Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
Data publikacji: 19-03-2014 09:19 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Jubilaci odznaczeni

Jubilaci odznaczeni
18 marca w Urzędzie Gminy Dąbrowa gościliśmy dostojnych jubilatów, którzy w ubiegłym roku obchodzili swoje Złote Gody. Podczas poczęstunku i przy lampce szampana wspominaliśmy, jak nasi drodzy małżonkowie w niełatwych czasach dbali o swoje domy, wychowywali dzieci i budowali obecną rzeczywistość. Uśmiech gościł na wszystkich twarzach kiedy Wójt Marek Leja uroczyście wręczył w imieniu prezydenta RP Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. 
Mężowie czule spoglądali  na żony, które trzymały symboliczne bukieciki kwiatów, a nasze drogie jubilatki ze wzruszeniem wspominały półwiecze spędzone z ukochanym mężczyzną.
Odznaczone pary:
Maria i Jan Buhl (Mechnice), Róża i Alfred Gajda (Żelazna), Gertruda i Jerzy Gawlista (Wrzoski), Elfriede i Jerzy Giza (Mechnice), Lucja i Rudolf Hollek (Chróścina), Małgorzata i Reinhard Kochanek (Mechnice), Teresa i Alojzy Machula (Wrzoski), Edeltrauda i Jan Raudzis(Żelazna), Aurelia i Karol Strąg (Dąbrowa), Urszula i Jan Sylla (Niewodniki), Róża i Konrad Warzyc (Chróścina), Zofia i Mieczysław Żołnierczuk (Niewodniki).

 

 

Powrót do poprzedniej strony »