Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: wtorek, 25-09-2018
Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

Jubilaci odznaczeni

Jubilaci odznaczeni
18 marca w Urzędzie Gminy Dąbrowa gościliśmy dostojnych jubilatów, którzy w ubiegłym roku obchodzili swoje Złote Gody. Podczas poczęstunku i przy lampce szampana wspominaliśmy, jak nasi drodzy małżonkowie w niełatwych czasach dbali o swoje domy, wychowywali dzieci i budowali obecną rzeczywistość. Uśmiech gościł na wszystkich twarzach kiedy Wójt Marek Leja uroczyście wręczył w imieniu prezydenta RP Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. 
Mężowie czule spoglądali  na żony, które trzymały symboliczne bukieciki kwiatów, a nasze drogie jubilatki ze wzruszeniem wspominały półwiecze spędzone z ukochanym mężczyzną.
Odznaczone pary:
Maria i Jan Buhl (Mechnice), Róża i Alfred Gajda (Żelazna), Gertruda i Jerzy Gawlista (Wrzoski), Elfriede i Jerzy Giza (Mechnice), Lucja i Rudolf Hollek (Chróścina), Małgorzata i Reinhard Kochanek (Mechnice), Teresa i Alojzy Machula (Wrzoski), Edeltrauda i Jan Raudzis(Żelazna), Aurelia i Karol Strąg (Dąbrowa), Urszula i Jan Sylla (Niewodniki), Róża i Konrad Warzyc (Chróścina), Zofia i Mieczysław Żołnierczuk (Niewodniki).

 

 

Data publikacji: 19-03-2014 09:19
Data modyfikacji:
 19-03-2014 11:26
Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Modyfikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Powrót do poprzedniej strony »