Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP       

Dziś jest: czwartek, 27-07-2017
Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa
Data publikacji: 29-01-2014 14:56 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie

Nasza Gmina jest jednym z 20 partnerów tworzacych Aglomerację Opolską. Kluczowym dokumentem koniecznym  do wytyczenia celów aglomeracji i do rozwiązywania istotnych problemów o charakterze społecznym, gospodarczym, ekologicznym czy przestrzennym jest stworzenie dla wszystkich partnerów wspólnej Strategii Rozwoju Aglomeracji Opolskiej na lata 2014-2020. Wymiernym efektem  skutecznej realizacji takiego dokumentu w przyszłości jest poprawa poziomu życia mieszkańców wszystkich gmin wchodzących w skład partnerstwa. Zatem dokument taki powinien tworzony być z udziałem mieszkańców. 
Prosimy naszych mieszkańców o wypełnienie poniżej umieszczonej ankiety. Uzyskane wyniki pozwolą poznać opinię na temat poziomu życia mieszkańców aglomeracji i przyczynią się do zaplanowania działań i inwestycji w taki sposób, by odpowiadały one ich oczekiwaniom . 
Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki będą analizowane wyłącznie w zestawieniach statystycznych.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w ankiecie.

www.drbpolonia.com/LiderProjekt/AglomeracjaOpolska/index.php/624249/lang-pl

https://www.aglomeracja-opolska.pl/pl/content/wypowiedz-si%C4%99

 

 

Powrót do poprzedniej strony »