Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: czwartek, 15-11-2018
Imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie

Nasza Gmina jest jednym z 20 partnerów tworzacych Aglomerację Opolską. Kluczowym dokumentem koniecznym  do wytyczenia celów aglomeracji i do rozwiązywania istotnych problemów o charakterze społecznym, gospodarczym, ekologicznym czy przestrzennym jest stworzenie dla wszystkich partnerów wspólnej Strategii Rozwoju Aglomeracji Opolskiej na lata 2014-2020. Wymiernym efektem  skutecznej realizacji takiego dokumentu w przyszłości jest poprawa poziomu życia mieszkańców wszystkich gmin wchodzących w skład partnerstwa. Zatem dokument taki powinien tworzony być z udziałem mieszkańców. 
Prosimy naszych mieszkańców o wypełnienie poniżej umieszczonej ankiety. Uzyskane wyniki pozwolą poznać opinię na temat poziomu życia mieszkańców aglomeracji i przyczynią się do zaplanowania działań i inwestycji w taki sposób, by odpowiadały one ich oczekiwaniom . 
Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki będą analizowane wyłącznie w zestawieniach statystycznych.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w ankiecie.

www.drbpolonia.com/LiderProjekt/AglomeracjaOpolska/index.php/624249/lang-pl

https://www.aglomeracja-opolska.pl/pl/content/wypowiedz-si%C4%99

 

 

Data publikacji: 29-01-2014 14:56
Data modyfikacji:
 29-01-2014 15:04
Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Modyfikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Powrót do poprzedniej strony »