Dziś jest: środa, 22-11-2017
Imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka
Data publikacji: 15-01-2014 08:42 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Koncert charytatywny dla braci Bilów

W niedzielne popołudnie w Dąbrowie odbył się koncert kolęd i pastorałek, z którego dochód jak co roku został przeznaczony na leczenie i rehabilitację Piotrusia i Pawełka Bilów z Dąbrowy - braci zmagających się z chorobą od wielu lat. Organizatorem była szefowa scholi z Dąbrowy - Pani Dorota Słomka i miejscowy organista - Klemens Adamski. W kościele wystąpiły schola Cantare Cordis z Domecka, schola Callunae Domini z Wrzosek oraz schola Gaudium z Dąbrowy.

Darowiznę dla Piotra i Pawła mozna przekazać na konto Opolskiego Stowarzyszenia
Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej
nr: 2426 341680 1235 0000 3000 1461 z dopiskiem "dla Pawła i Piotra Bil".