Tereny inwestycyjne w Gminie Dąbrowa: Węzeł Prądy, szczegóły na stronie internetowej    *  *  *    Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP    *  *  *      

Dziś jest: niedziela, 21-01-2018
Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
Data publikacji: 14-01-2014 23:05 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Walentynkowy wyjazd do operetki

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Dąbrowie zaprasza miłośników operetki na Walentynki w rytmie czardasza! 14 lutego organizowany jest wyjazd do Gliwickiego Teatru Muzycznego na „Księżniczkę Czardasza” Emmericha Kálmána. Karnawałowy klimat połączony z atmosferą Walentynek to doskonała okazja do chwili wytchnienia przy najsłynniejszych ariach operetkowych świata. A wszystko w klimacie skandalu towarzyskiego sprzed ponad stu lat. 
Ognisty czardasz, najbardziej podejrzane lokale Budapesztu, przepych wiedeńskich salonów - słowem: jedna z najsłynniejszych w świecie operetek, kwintesencja najlepszych cech gatunku. Artystki, artystki, artystki z variété..., Tak całkiem bez dziewczątek na nic świat..., Choć na świecie dziewcząt mnóstwo..., Jaj, maman, życie krótkie, żal młodych lat... - największych przebojów Księżniczki czardasza bywalcom operetki nie trzeba reklamować.
Ilość miejsc ograniczona. Zapisy wraz z wpłatą za wstęp przyjmowane są w biurze GOKiR w Dąbrowie. Cena biletu to 45 złotych.

1508558_569695559790393_1171356960_n.jpeg

Powrót do poprzedniej strony »