Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: sobota, 20-10-2018
Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Świąteczne spotkania, jasełka, kiermasze...

Niewątpliwie okres Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pachnący, pełen magii, radości. To także czas refleksji, nadziei i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. W ostatnich dniach na terenie naszej gminy odbyło się wiele takich spotkań, w których brały udział przedszkolaki, uczniowie, rodzice, nauczyciele, mieszkańcy wsi czy proboszczowie miejscowych parafii. We wszytkich uroczystościach starał się wziąść udział również Wójt Gminy Dąbrowa - Marek Leja, zastępca Erwin Marsolek czy dyrektor GZEAS - Janusz Staszowski. 
Podczas przedszkolnych jasełek mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne obrazując przybyłym gościom historię Narodzenia Pańskiego. Na spotkaniach nie zabrakło również bożonarodzeniowych i noworocznych życzeń podczas dzielenia się opłatkiem i kolęd. Na kiermaszach można było nabyć ozdoby choinkowe, stroiki świąteczne, pierniki i inne podarunki dla najbliższych.Z pewnością każdy z nas czuje już klimat zbliżających się świąt...

fotorelacje:

1. Jasełka w Dąbrowie

 

 

2. Jasełka w Chróścinie

 

 

3. Kiermasz w Chróścinie

 

 

Data publikacji: 20-12-2013 21:08
Data modyfikacji:
 20-12-2013 22:45
Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Modyfikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Powrót do poprzedniej strony »