Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: sobota, 20-10-2018
Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

W narockim przedszkolu jak w "ulu"

Pan Maciej Winiarski był gościem przedszkolaków w Naroku. Była to prawdziwie słodka wizyta, bo nie dość, że pięknie opowiadał on o przyrodzie, a wszystko w kontekście swoich ukochanych pszczół (przyniósł ze sobą nawet... ul), to na koniec wspólnie z dzieciakami ucztował przy stole. Królował oczywiście miód na przepysznym chlebie upieczonym przez panie z przedszkola.
Podobne prelekcje wśród maluchów to znakomita szkoła ekologii. Dzieciaki z narockiego przedszkola już wiedzą, że pszczółki są na świecie nie tylko po to, aby robić miód, ale przede wszystkim dla zapylania roślin. A Maciej Winiarski po spotkaniu przekonał się, że podobne spotkania z przedszkolakami w innych placówkach wcale nie byłyby takie głupie, więc czeka na zaproszenia.
Maciej Winiarski, lwowiak z urodzenia, od 1976 roku zamieszkały w Niewodnikach. Miłośnik i znawca pszczół od ponad 40 lat. Autor książki "Sprzedaż Miodu Łatwa, Prosta i Efektywna" oraz ponad 300 artykułów w specjalistycznej prasie pszczelarskiej krajowej i brytyjskiej. Doktor nauk ekonomicznych na Wydziale Gospodarki Naukowej Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu.

 

 

Data publikacji: 29-11-2013 08:23
Data modyfikacji:
 29-11-2013 08:42
Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Modyfikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Powrót do poprzedniej strony »