Zanim odpalisz petardę   pomyśl o zwierzętach domowych !!   *  *  * 24 grudnia 2018 roku Urząd Gminy Dąbrowa będzie nieczynny  *  *  *

Dziś jest: poniedziałek, 17-12-2018
Imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii

Komunikat Wójta Gminy Dąbrowa w sprawie ćwiczebnego uruchomienia syren

Zawiadamiam mieszkańców Gminy Dąbrowa, że Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Opolu przekazało informację o planowanym na dzień 23 października 2013roku ćwiczeniu taktyczno – specjalnym w ramach, którego pomiędzy godziną 10.00 a 11.00 na terenie województwa opolskiego zaplanowano dwukrotne uruchomienie syren alarmowych.
Sygnały o „ogłoszeniu alarmu” oraz „odwołaniu alarmu” związane będą z ćwiczeniem doskonalącym i zgrywającym  wspólne działanie instytucji i służb państwowych w chwili wystąpienia sytuacji kryzysowej.
W pierwszej kolejności nastąpi ćwiczebne ogłoszenie alarmu z wykorzystaniem modulowanego dźwięku syren w okresie trzech minut, po czym nastąpi przekazanie sygnału odwołującego (ćwiczebny) alarm z wykorzystaniem ciągłego dźwięku syren w okresie trzech minut.

Data publikacji: 22-10-2013 11:02
Data modyfikacji: