Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP

Dziś jest: środa, 26-07-2017
Imieniny: Anny, Mirosławy, Joachima
Data publikacji: 12-09-2013 16:59 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Wniosek w ramach POKL 5.2.1

We wtorek 10.09.2013r. złożony został wniosek do Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji o dofinansowanie projektu w ramach działania 5.2.1 PO KL.  Konkurs ma na celu wspieranie JST  w zakresie wdrożenia standardów świadczenia elektronicznych usług publicznych oraz elektronizacji wymiany korespondencji za pomocą platformy ePUAP, w tym poprzez wdrożenie dziedzinowych systemów informatycznych, podniesienie kwalifikacji pracowników samorządowych w zakresie wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych, działania informacyjne podnoszące stopień wykorzystania e-usług.
Komisja oceny projektów rozpocznie pracę 21 października 2013r.
Gmina Dąbrowa aplikowała przede wszystkim w zakresie modernizacji rozwiązań informatycznych poprzez uruchomienie punktu potwierdzenia profilu zaufanego i podniesienia świadomości wykorzystania usług publicznych świadczonych przez gminę.

Prezentacja: PPTXepuap.pptx