Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: niedziela, 21-10-2018
Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Wniosek w ramach POKL 5.2.1

We wtorek 10.09.2013r. złożony został wniosek do Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji o dofinansowanie projektu w ramach działania 5.2.1 PO KL.  Konkurs ma na celu wspieranie JST  w zakresie wdrożenia standardów świadczenia elektronicznych usług publicznych oraz elektronizacji wymiany korespondencji za pomocą platformy ePUAP, w tym poprzez wdrożenie dziedzinowych systemów informatycznych, podniesienie kwalifikacji pracowników samorządowych w zakresie wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych, działania informacyjne podnoszące stopień wykorzystania e-usług.
Komisja oceny projektów rozpocznie pracę 21 października 2013r.
Gmina Dąbrowa aplikowała przede wszystkim w zakresie modernizacji rozwiązań informatycznych poprzez uruchomienie punktu potwierdzenia profilu zaufanego i podniesienia świadomości wykorzystania usług publicznych świadczonych przez gminę. 

Prezentacja: PPTXepuap.pptx

 

Data publikacji: 12-09-2013 16:59
Data modyfikacji:
 12-09-2013 17:00
Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Modyfikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Powrót do poprzedniej strony »