Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP

Dziś jest: piątek, 28-07-2017
Imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza
Data publikacji: 05-09-2013 09:22 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

V Dąbrowskie Spotkanie z Poezją Śpiewaną ZAMCZYSKO

Po raz piąty Dąbrowa gościć będzie najciekawszych polskich wykonawców piosenki autorskiej i turystycznej. Każdego roku gościmy w gminie nowych artystów, poszerzając wśród słuchaczy współczesny krajobraz muzycznej „krainy łagodności". Tegoroczne Zamczysko będzie ze wszech miar wyjątkowe. Po pierwsze: Przegląd obchodzić będzie mały jubileusz. Po drugie: swój jubileusz, znacznie większy, bo trzydziestolecie, świętować będzie u nas grupa Bez Jacka, która w Dąbrowie gościła w 2010 roku. Miłośnicy poezji śpiewanej będą mieli okazję spotkać wykonawców, którzy jeszcze do ubiegłego roku występowali pod szyldem Stare Dobre Małżeństwo, a dziś tworzą zespół U Studni Po wielu latach na scenę powróci Zespół Iluzja. Być może Zamczysko stanie się okazją do reaktywacji tej grupy, znanej przed laty w środowisku harcerskim, a w której występowali także mieszkańcy naszej gminy (!).

Więcej na stronie www.gokir.pl

ZAMCZYSKO 2013 plakat.jpeg