Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: czwartek, 26-04-2018
Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

V Dąbrowskie Spotkanie z Poezją Śpiewaną ZAMCZYSKO

Po raz piąty Dąbrowa gościć będzie najciekawszych polskich wykonawców piosenki autorskiej i turystycznej. Każdego roku gościmy w gminie nowych artystów, poszerzając wśród słuchaczy współczesny krajobraz muzycznej „krainy łagodności". Tegoroczne Zamczysko będzie ze wszech miar wyjątkowe. Po pierwsze: Przegląd obchodzić będzie mały jubileusz. Po drugie: swój jubileusz, znacznie większy, bo trzydziestolecie, świętować będzie u nas grupa Bez Jacka, która w Dąbrowie gościła w 2010 roku. Miłośnicy poezji śpiewanej będą mieli okazję spotkać wykonawców, którzy jeszcze do ubiegłego roku występowali pod szyldem Stare Dobre Małżeństwo, a dziś tworzą zespół U Studni Po wielu latach na scenę powróci Zespół Iluzja. Być może Zamczysko stanie się okazją do reaktywacji tej grupy, znanej przed laty w środowisku harcerskim, a w której występowali także mieszkańcy naszej gminy (!).

Więcej na stronie www.gokir.pl

ZAMCZYSKO 2013 plakat.jpeg