Zanim odpalisz petardę   pomyśl o zwierzętach domowych !!   *  *  * 24 grudnia 2018 roku Urząd Gminy Dąbrowa będzie nieczynny  *  *  *

Dziś jest: poniedziałek, 17-12-2018
Imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii

Złote Gody w urzędzie gminy w Dąbrowie

31 marca 2011r.w Urzędzie Gminy w Dąbrowie odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie dla 7 par małżeńskich, które obchodziły Złoty Jubileusz wstąpienia w związek małżeński.

Po uroczystej dekoracji Medalami i wręczeniu legitymacji oraz pięknych bukietów wiosennych kwiatów przyszedł czas by przy kawie i ciastku oddać się wspomnieniom jak to 5 dekad temu każda para ślubowała sobie z ufnością spędzenie wspólnie życia w dobrych jak i złych czasach, jak trwali w miłości i zrozumieniu w chwilach ciężkich i jak wspólnie przeżywali chwile radosne.

Ze snutych wspomnień wyłonił się obraz rzemieślników życia, oczywistym stało się również jak wiele wysiłku i troski włożyli w to aby ich rodziny, społeczeństwo i państwo mogły czerpać z ich codziennej pracy.

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim Parom które mogły uczestniczyć w tej wyjątkowej uroczystości.
Złote Pary które wzięły udział w uroczystości: Państwo Tadeusz i Zofia Bartków, Marcin i Aniela Czapliccy, Tadeusz i Maria Czeszek, Erwin Kotulla i Róża Kotula, Józef i Janina Skrzypczyk, Stanisław i Genowefa Sukiennik, Joachim i Róża Waldera.

Data publikacji: 29-04-2011 14:59
Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek