Tereny inwestycyjne w Gminie Dąbrowa: Węzeł Prądy, szczegóły na stronie internetowej    *  *  *    Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP    *  *  *      

Dziś jest: czwartek, 14-12-2017
Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny
Data publikacji: 23-07-2013 08:45 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Straßenfest MitSommer

W dniach 12-13 lipca delegacja z Gminy Dąbrowa uczestniczyła z Festynie Wielonarodowym w Niemczech. Przedstawiciele 15 różnych krajów oraz tysiące turystów  przybyło do Abtsgmuend na imprezę pod nazwą „Strassenfest Mit Sommer”. Obszerny program, scena dźwiękowa, dekoracje i scenografia na Placu Ratuszowym zachwyciła młodych i starszych. Wśród wszystkich atrakcji szpaler barwnych, regionalnych straganów, kramików z różnych stron świata. Obok tego co krok konkursy, magicy, a atrakcją sobotniego wieczoru Samba Reggae Beach Party. Piasek, palmy, instalacje wody i światła, 250 balonów wysłanych do nieba i nastrój niczym na Karaibach.
Burmistrz Armin Kiemel przywitał gorąco delegację z Polski, podziękował za przybycie, chęć integracji i poczucie wspólnoty. Gminę Dąbrowa reprezentowali: Erwin Marsolek – Zastępca Wójta, Marek Snela, Janusz Staszowski, Marek Wocka.

 

 

Powrót do poprzedniej strony »