Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: wtorek, 25-09-2018
Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

Straßenfest MitSommer

W dniach 12-13 lipca delegacja z Gminy Dąbrowa uczestniczyła z Festynie Wielonarodowym w Niemczech. Przedstawiciele 15 różnych krajów oraz tysiące turystów  przybyło do Abtsgmuend na imprezę pod nazwą „Strassenfest Mit Sommer”. Obszerny program, scena dźwiękowa, dekoracje i scenografia na Placu Ratuszowym zachwyciła młodych i starszych. Wśród wszystkich atrakcji szpaler barwnych, regionalnych straganów, kramików z różnych stron świata. Obok tego co krok konkursy, magicy, a atrakcją sobotniego wieczoru Samba Reggae Beach Party. Piasek, palmy, instalacje wody i światła, 250 balonów wysłanych do nieba i nastrój niczym na Karaibach.
Burmistrz Armin Kiemel przywitał gorąco delegację z Polski, podziękował za przybycie, chęć integracji i poczucie wspólnoty. Gminę Dąbrowa reprezentowali: Erwin Marsolek – Zastępca Wójta, Marek Snela, Janusz Staszowski, Marek Wocka.

 

 

Data publikacji: 23-07-2013 08:45
Data modyfikacji:
 23-07-2013 08:55
Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Modyfikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Powrót do poprzedniej strony »