Zanim odpalisz petardę   pomyśl o zwierzętach domowych !!   *  *  * 24 grudnia 2018 roku Urząd Gminy Dąbrowa będzie nieczynny  *  *  *

Dziś jest: poniedziałek, 17-12-2018
Imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii

V edycja konkursu Moja Zagroda, Mój Balkon oraz Aktywna Wieś

Wójt Gminy Marek Leja ogłasza na terenie gminy Dąbrowa V edycję konkursów: „Mój Balkon – Moja Zagroda” oraz „Aktywna Wieś”. Głównym celem konkursów jest wyłonienie obiektów z terenu Gminy Dąbrowa, które wyróżniają się największymi walorami przyrodniczymi i estetycznymi oraz wyłonienie miejscowości z terenu gminy, w której mieszkańcy w największym stopniu angażują się w działania na rzecz swojej miejscowości oraz dbają o jak najlepszy jej wizerunek. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca br.w sekretariacie Urzędu Gminy w Dąbrowie przy ul. Ks. prof. J. Sztonyka 56. Szczegółowych informacji udziela referat ds.promocji gminy pod nr. tel. 774641010 wew. 122.

Data publikacji: 29-04-2011 14:49
Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek