Dziś jest: wtorek, 26-09-2017
Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
Data publikacji: 25-06-2013 13:32 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Wyniki przetargu na odbiór odpadów

Remondis Opole Sp. z o.o. wygrała przetarg na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, z terenu Gminy Dąbrowa. Do urzędu wpłynęła tylko jedna oferta firmy zainteresowanej realizacją zadania. Umowa Gminy z Wykonawcą będzie obowiązywać do końca 2014 r. Kto będzie odbierał odpady po tym terminie rozstrzygnie przetarg w przyszłym roku.

W zakładce Urząd Gminy, na podstronie Odpady Komunalne dostępne są  już nowe harmonogramy wywozu odpadów komunalnych.