Dziś jest: czwartek, 17-08-2017
Imieniny: Anity, Elizy, Mirona
Data publikacji: 18-06-2013 08:41 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Janusz Warsitz laureat w Plebiscycie Opolska Wieś 2013

Sołtys Roku to kategoria w której wygrał Nasz Sołtys Sławic - Pan Janusz Warsitz. Ta kategoria to jedna z trzech w tegorocznym plebiscycie. Wybierano także Rolnika Roku oraz Wiejską Atrakcję Turystyczną. Pan Janusz Warsitz sołtysuje Sławicom dopiero od kilku miesięcy, ale nie jest tam osobą anonimową. Od wielu lat znamy go jako Lidera Odnowy Wsi, Przewodniczącego Rady Sołeckiej, zawsze w centrum i zawsze z pomocną dłonią. Inicjator lokalnej imprezy pod nazwą"Kolędowanie w parku". Pan Janusz wie, że bycie sołtysem to nie tylko organizowanie zebrań wiejskich i zbieranie podatków, ale także praca z ludźmi i dla ludzi.Gratulujemy!!!!

100_0146.jpeg

100_0148.jpeg