Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP

Dziś jest: sobota, 27-05-2017
Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
Data publikacji: 05-06-2013 11:16 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Gmina Dąbrowa w pigułce – foldery

Gmina Dąbrowa - zielona i perspektywiczna
okładka-folder.jpeg Ponad tydzień temu odebraliśmy publikację tj. foldery promujące Gminę Dąbrowa.  Zadanie zostało zrealizowane w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW. Foldery opisują dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze Gminy Dąbrowa.  Odnajdziemy tu dzieje miejscowości, dorobek kulturalny, sportowy, plan, mapkę, a te informacje wskazują także na kierunki i perspektywy rozwoju gospodarczego, możliwości inwestycyjne, obsługę ruchu turystycznego. Publikacja zawiera też przewodnik teleadresowy i kalendarz wydarzeń. Zapraszamy do wersji elektronicznej poniżej...

Zainteresowanych otrzymaniem publikacji prosimy o zgłaszanie się do Urzędu Gminy - biuro podawcze.

PDFokładka_folder_2013.pdf
PDFfolder_blok_2013.pdf