Oferta pracy w Urzędzie Gminy  *  *  * 24 grudnia 2018 roku Urząd Gminy Dąbrowa będzie nieczynny  *  *  *

Dziś jest: wtorek, 11-12-2018
Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Gmina Dąbrowa w pigułce – foldery

Gmina Dąbrowa - zielona i perspektywiczna
okładka-folder.jpeg Ponad tydzień temu odebraliśmy publikację tj. foldery promujące Gminę Dąbrowa.  Zadanie zostało zrealizowane w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW. Foldery opisują dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze Gminy Dąbrowa.  Odnajdziemy tu dzieje miejscowości, dorobek kulturalny, sportowy, plan, mapkę, a te informacje wskazują także na kierunki i perspektywy rozwoju gospodarczego, możliwości inwestycyjne, obsługę ruchu turystycznego. Publikacja zawiera też przewodnik teleadresowy i kalendarz wydarzeń. Zapraszamy do wersji elektronicznej poniżej...

Zainteresowanych otrzymaniem publikacji prosimy o zgłaszanie się do Urzędu Gminy - biuro podawcze.

PDFokładka_folder_2013.pdf
PDFfolder_blok_2013.pdf