Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: sobota, 20-10-2018
Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Sukces mażoretek

Sukces Tupot    Tupot.jpeg

Trudna i mozolna praca naszych mażoretek z zespołu TUPOT przyniosła satysfakcjonujące efekty. Jeden miesiąc i 3 brązowe medale w zawodach o zasięgu ogólnopolskim.
Mażoretka Kamila Lach (grupa juniorek) została drugim wicemistrzem Polski w kategorii podwójny baton! Jest to niebywały sukces, gdyż kategoria ta w tańcu mażoretkowym należy do najtrudniejszych i wymaga bardzo dobrej koordynacji ruchowej.
Ponadto, mażoretki z zespołu „Mały Tupot” zajęły 3 miejsce (brązowe medale) w kategorii grup przedszkolnych podczas XV Mistrzostw Polski odbywających się w Opolu początkiem maja. Ich piękny, pełen werwy i radości pokaz w barwnych strojach zachwycił publiczność, która długo po ich występie biła brawo.
Kolejnym sukcesem był występ pod koniec kwietnia na Festiwalu „Parada” w Czerwionce-Leszczynach. Duet Martyna Lach i Kinga Prudlik zajął 3 miejsce w kategorii kadetek.
Zespołowi mażoretkowemu „Tupot” składamy gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów.

 

Data publikacji: 23-05-2013 07:38
Data modyfikacji:
 23-05-2013 08:30
Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Modyfikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Powrót do poprzedniej strony »