Tereny inwestycyjne w Gminie Dąbrowa: Węzeł Prądy, szczegóły na stronie internetowej    *  *  *    Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP    *  *  *      

Dziś jest: wtorek, 16-01-2018
Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
Data publikacji: 23-05-2013 07:38 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Sukces mażoretek

Sukces Tupot    Tupot.jpeg

Trudna i mozolna praca naszych mażoretek z zespołu TUPOT przyniosła satysfakcjonujące efekty. Jeden miesiąc i 3 brązowe medale w zawodach o zasięgu ogólnopolskim.
Mażoretka Kamila Lach (grupa juniorek) została drugim wicemistrzem Polski w kategorii podwójny baton! Jest to niebywały sukces, gdyż kategoria ta w tańcu mażoretkowym należy do najtrudniejszych i wymaga bardzo dobrej koordynacji ruchowej.
Ponadto, mażoretki z zespołu „Mały Tupot” zajęły 3 miejsce (brązowe medale) w kategorii grup przedszkolnych podczas XV Mistrzostw Polski odbywających się w Opolu początkiem maja. Ich piękny, pełen werwy i radości pokaz w barwnych strojach zachwycił publiczność, która długo po ich występie biła brawo.
Kolejnym sukcesem był występ pod koniec kwietnia na Festiwalu „Parada” w Czerwionce-Leszczynach. Duet Martyna Lach i Kinga Prudlik zajął 3 miejsce w kategorii kadetek.
Zespołowi mażoretkowemu „Tupot” składamy gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów.

 

Powrót do poprzedniej strony »