Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: sobota, 20-10-2018
Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Mały Liść Dębu

maly lisc.jpeg

maly lisc1.jpeg

maly lisc2.jpeg

maly lisc3.jpeg

 

MAŁY LIŚĆ DĘBU
„Piosenka dobra na wszystko” – takie motto przewodziło tegorocznej imprezie Mały Liść Dębu. Przedszkolaki z naszej Gminy miały okazję na wielki występ w charakterze solistów, jako duety czy też zespoły. Świetlica w Ciepielowicach była przepełniona uśmiechniętymi, chętnymi do zabawy i śpiewu cudownymi maluchami.
Pod okiem jury, przedszkolaki popisywały się znakomitym umiejętnościami wokalnymi. Świetnie radziły sobie także z ruchem scenicznym. Trema? Naszych maluchów ona nie dotyczyła!
- Wszyscy byliście świetni. Bardzo wam gratulujemy, tak samo jak waszym opiekunkom, które pomogły się przygotować do występu. Nie sposób wynagrodzić kogoś szczególnie, dlatego uroczyście ogłaszam, że każdy przedszkolak podczas „Małego Liścia Dębu” zajął pierwsze miejsce! - powiedział po ostatnim występie wójt. Przedszkolaki taką decyzję przyjęły gromkimi brawami.
 

Data publikacji: 22-05-2013 07:55
Data modyfikacji:
 22-05-2013 08:14
Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Modyfikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Powrót do poprzedniej strony »