Zanim odpalisz petardę   pomyśl o zwierzętach domowych !!   *  *  * 24 grudnia 2018 roku Urząd Gminy Dąbrowa będzie nieczynny  *  *  *

Dziś jest: poniedziałek, 17-12-2018
Imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii

Wójt Gminy wręczył medale dla par za długoletnie pożycie małżeńskie

Aż 11 par świętujących 50-lecie pożycia małżeńskiego zostało zaproszonych do Urzędu Gminy w Dąbrowie. W imieniu prezydenta RP i swoim własnym wójt Marek Leja wręczał jubilatom medale za długoletnie pożycie małżeńskie oraz kwiaty. Na zdjęciach bohaterzy uroczystości. Ze względów zdrowotnych nie mogli się zjawić Państwo Jabłonka, Baron i Karol Stein. Lista jubilatów: Eryk i Elżbieta Adamski (Dąbrowa), Helga i Kurt Baron (Mechnice), Renata i Henryk Bartel (Sławice), Janina i Ryszard Gawin (Ciepielowice), Anneliesa i Rudolf Glomb (Mechnice), Lucja i Paweł Jabłonka (Sławice), Lydia i Gerhard May (Chróścina), Lidia i Alfred Sikora (Mechnice), Helena i Karol Stein (Narok), Krystyna i Alfred Szesny (Narok), Ingeborga i Richard Wieschalla (Chróścina). - Na taki medal zapracować i zasłużyć chyba najtrudniej. 50 lat trzeba na to pracować. Wszystkim Państwu pięknie i serdecznie gratuluję - powiedział przy szampanie, kawie, herbacie i ciastku wójt. Podczas kilkudziesięciominutowego spotkania jubilaci najchętniej wspominali oczywiście stare dzieje. A jakże, porównując je do dnia dzisiejszego.

poprawione.jpeg

Data publikacji: 19-04-2013 08:47