Dziś jest: wtorek, 26-09-2017
Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
Data publikacji: 16-04-2013 11:27 Opublikował: Grzegorz Jeziorański

Podstawa prawna: art. Art. 173 Prawo telekomunikacyjne (Dz.U.2004.171.1800 ze zm.)

Jak zmienia się ustawienia w najbardziej popularnych wyszukiwarkach

Google Chrome

Internet Explorer 6.0 i 7.0
Z menu przeglądarki (prawy górny róg): Narzędzia > Opcje Internetowe > Prywatność, przycisk Witryny. Suwakiem ustawiamy poziom, zmianę zatwierdzamy przyciskiem OK.

Mozilla Firefox
Z menu przeglądarki: Narzędzia > Opcje > Prywatność. Uaktywnić pole Program Firefox: „będzie używał ustawień użytkownika”.

Opera
Z menu przeglądarki: Narzędzie > Preferencje > Zaawansowane.

Safari