Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: poniedziałek, 18-06-2018
Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

Zakończył się XI Przegląd Scholi Liturgicznych

16 marca 2013r. Kościele Św. Józefa we Wrzoskach odbył się XI Przegląd Scholi Liturgicznych – Wrzosola.         W tym roku miał charakter warsztatów muzyczno-liturgicznych, które poprowadził Marcin Pospieszalski - kompozytor, aranżer, producent, który współpracował m.in. ze Stanisławem Sojką, Anną Marią Jopek, Michałem Urbaniakiem i zespołem "Voo Voo" oraz Piotr Pałka, dyrygent, aranżer i kompozytor z Krakowa.

We „Wrzosoli ” udział wzięło kilkanaście Scholi, m.in. z Opola, Ligoty Turawskiej, Olesna, Większyc , Dąbrowy czy Wrzosek. Od godz. 9.00 trwały warsztaty, które zakończyły się Mszą Św. oraz wręczeniem upominków dla uczestników.

Gospodarzem Przeglądu była parafia Św. Józefa we Wrzoskach oraz Wójt Gminy Dąbrowa, który ufundował upominki dla uczestników.

Data publikacji: 18-03-2013 12:32
Data modyfikacji: