Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP

Dziś jest: piątek, 28-07-2017
Imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza
Data publikacji: 25-02-2013 11:16 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Zespół Gospel i Jarosława Letka na podium Festiwalu Piosenki Religijnej

Zespół Gospel działający przy Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Dąbrowie zajął II miejsce na Festiwalu "Corda Cordi", w kategorii "Zespół" pow. 21 lat. Natomiast Jarosława Letka , śpiewająca w Studiu Piosenki oraz we wspominanym wyżej zespole, zajęła I miejsce w kategorii "Soliści" pow. 21 lat.

Festiwal Piosenki Religijnej organizowany jest od 16 lat i ma na celu popularyzację twórczości artystycznej dzieci, młodzieży i dorosłych, w swoich zainteresowaniach i zamiłowaniach wokalnych, opierających się na repertuarze religijnym.

Serdecznie gratulujemy!