Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: niedziela, 23-09-2018
Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

Zespół Gospel i Jarosława Letka na podium Festiwalu Piosenki Religijnej

Zespół Gospel działający przy Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Dąbrowie zajął II miejsce na Festiwalu "Corda Cordi", w kategorii "Zespół" pow. 21 lat. Natomiast Jarosława Letka , śpiewająca w Studiu Piosenki oraz we wspominanym wyżej zespole, zajęła I miejsce w kategorii "Soliści" pow. 21 lat.

Festiwal Piosenki Religijnej organizowany jest od 16 lat i ma na celu popularyzację twórczości artystycznej dzieci, młodzieży i dorosłych, w swoich zainteresowaniach i zamiłowaniach wokalnych, opierających się na repertuarze religijnym.

Serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: 25-02-2013 11:16