Dziś jest: niedziela, 19-11-2017
Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła
Data publikacji: 04-02-2013 12:08 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Przed nami XIV Gminny Turniej Tenisa Stołowego

9 lutego w ZS w Chróścinie odbędzie się XIV Gminny Turniej Tenisa Stołowego im. Kazimierza Turko. Uczestnicy zmierzą się w 9 kategoriach wiekowych: młodzik (młodziczka), kadet (kadetka), juniorka (junior), senior (seniorka), oldboj. Sposób przeprowadzenia zawodów zostanie podany w dniu zawodów (zależny od ilości uczestników). Zawodniczki i zawodnicy mogą zgłaszać udział w dniu zawodów w godz. 8.30 - 9.00. Obok klasyfikacji w poszczególnych kategoriach wiekowych prowadzona będzie również klasyfikacja drużynowa dla miejscowości z terenu gminy Dąbrowa. Zawodnicy, zajmując kolejne miejsca w swojej kategorii, zdobywać będą jednocześnie punkty do klasyfikacji drużynowej. Przed rokiem czołowe trzy miejsca zajęły: Narok, Niewodniki i Sławice. Głównymi organizatorami imprezy są: GOKiR w Dąbrowie, Wójt Gminy oraz Gminne Zrzeszenie LZS w Dąbrowie.

Zapraszamy do udziału!

Więcej na www.gokir.pl