Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: sobota, 18-08-2018
Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Przed nami XIV Gminny Turniej Tenisa Stołowego

9 lutego w ZS w Chróścinie odbędzie się XIV Gminny Turniej Tenisa Stołowego im. Kazimierza Turko. Uczestnicy zmierzą się w 9 kategoriach wiekowych: młodzik (młodziczka), kadet (kadetka), juniorka (junior), senior (seniorka), oldboj. Sposób przeprowadzenia zawodów zostanie podany w dniu zawodów (zależny od ilości uczestników). Zawodniczki i zawodnicy mogą zgłaszać udział w dniu zawodów w godz. 8.30 - 9.00. Obok klasyfikacji w poszczególnych kategoriach wiekowych prowadzona będzie również klasyfikacja drużynowa dla miejscowości z terenu gminy Dąbrowa. Zawodnicy, zajmując kolejne miejsca w swojej kategorii, zdobywać będą jednocześnie punkty do klasyfikacji drużynowej. Przed rokiem czołowe trzy miejsca zajęły: Narok, Niewodniki i Sławice. Głównymi organizatorami imprezy są: GOKiR w Dąbrowie, Wójt Gminy oraz Gminne Zrzeszenie LZS w Dąbrowie.

Zapraszamy do udziału!

Więcej na www.gokir.pl