Tereny inwestycyjne w Gminie Dąbrowa: Węzeł Prądy, szczegóły na stronie internetowej    *  *  *    Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP    *  *  *      

Dziś jest: środa, 17-01-2018
Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
Data publikacji: 28-12-2012 09:43 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

8 stycznia 2013 r. zapraszamy na koncert Leonarda Luthera

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Dąbrowie zaprasza na styczniowe koncerty. 8 stycznia (wtorek) rozpoczynamy cykl koncertów piosenki autorskiej pod wspólną nazwą „Muzyczna Przystań”. Pierwszym z zaproszonych gości będzie bydgoski artysta, od niemal 30 lat związany z nurtem poezji śpiewanej, piosenki turystycznej i pieśni żeglarskich – Leonard Luther. Na scenie prezentuje utwory swoje oraz poetów wywodzących się z Pomorza i Kujaw. Swoje piosenki z sukcesami prezentował na ogólnopolskich festiwalach, takich jak: Yapa, Bazuna, Włóczęga czy Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie. Na koncercie 8 stycznia promował będzie swoją najnowszą płytę. Koncert odbędzie się w Sali w Ciepielowicach o godzinie 18.00.

Występ Leonarda Luthera jest następstwem wspólnej inicjatywy Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji oraz Filharmonii Opolskiej, w ramach której w naszej gminie w 2013 roku występować będą cyklicznie wykonawcy piosenki autorskiej.

Luther koncert kolor.jpeg

Powrót do poprzedniej strony »