Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: poniedziałek, 24-09-2018
Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

8 stycznia 2013 r. zapraszamy na koncert Leonarda Luthera

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Dąbrowie zaprasza na styczniowe koncerty. 8 stycznia (wtorek) rozpoczynamy cykl koncertów piosenki autorskiej pod wspólną nazwą „Muzyczna Przystań”. Pierwszym z zaproszonych gości będzie bydgoski artysta, od niemal 30 lat związany z nurtem poezji śpiewanej, piosenki turystycznej i pieśni żeglarskich – Leonard Luther. Na scenie prezentuje utwory swoje oraz poetów wywodzących się z Pomorza i Kujaw. Swoje piosenki z sukcesami prezentował na ogólnopolskich festiwalach, takich jak: Yapa, Bazuna, Włóczęga czy Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie. Na koncercie 8 stycznia promował będzie swoją najnowszą płytę. Koncert odbędzie się w Sali w Ciepielowicach o godzinie 18.00.

Występ Leonarda Luthera jest następstwem wspólnej inicjatywy Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji oraz Filharmonii Opolskiej, w ramach której w naszej gminie w 2013 roku występować będą cyklicznie wykonawcy piosenki autorskiej.

Luther koncert kolor.jpeg

Data publikacji: 28-12-2012 09:43
Data modyfikacji:
 03-01-2013 11:45
Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Modyfikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Powrót do poprzedniej strony »