Zanim odpalisz petardę   pomyśl o zwierzętach domowych !!   *  *  * 24 grudnia 2018 roku Urząd Gminy Dąbrowa będzie nieczynny  *  *  *

Dziś jest: piątek, 14-12-2018
Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

IV Andrzejkowy turniej Darta za nami!

Zawody odbyły się 23 listopada 2012 r. w świetlicy wiejskiej w Naroku.  Rywalizacja toczyła się w systemie „high score” - o zwycięstwie decydowała suma punktów uzyskanych w 10 rundach. Turniej rozgrywano w dwóch kategoriach wiekowych, a walczono o  Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Dąbrowie.

Rzucanie lotkami do celu z roku na rok zyskuje w naszej gminie coraz większe grono sympatyków. Tym razem w grupie młodzieży do lat 15 wystartowało 18 zawodników, zaś w grupie starszej 16. Świetlica w Naroku była pełna, bowiem nie zabrakło także licznie przybyłych kibiców. W grupie starszej zwyciężył Andrzej Pochopień (sołtys Nowej Jamki), a kolejne miejsca zajęli Krzysztof Szczeponek i Mateusz Kobszyk. Wśród dzieci triumfował Rajmund Soppa przed Markiem Szczeponkiem i Arkadiuszem Graczykiem.

Data publikacji: 27-11-2012 09:09
Data modyfikacji: