Tereny inwestycyjne w Gminie Dąbrowa: Węzeł Prądy, szczegóły na stronie internetowej    *  *  *    Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP    *  *  *      

Dziś jest: piątek, 19-01-2018
Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Program Leader

Od  24 kwietnia 2008 roku Gmina Dąbrowa jest członkiem Stowarzyszenia "Partnerstwo Borów Niemodlińskich działającego jako Lokalna Grupa Działania w ramach programu Leader. Oprócz naszej gminy członkami Stowarzyszenia są gminy: Niemodlin, Tułowice, Komprachcice, Łambinowice, Prószków, Strzeleczki.

Aby przybliżyć Państwu sam program oraz zasady jego działania zamieszczamy poniższe linki oraz prezentację Programu Leader jaką przygotowała Pani Jadwiga Wójciak prezes Stowarzyszenia "Partnerstwo Borów Niemodlińskich" na spotkanie z przedstawicielami naszej gminy:

Obecnie Stowarzyszenie Partnerstwo Borów Niemodlińskich zajmuje się pozyskiwaniem nowych członków oraz opracowaniem Lokalnej Strategii Rozwoju w związku z czym zamieszczamy poniżej, dostępne do pobrania, deklaracje członkowskie oraz ankiety zawierające propozycje projektów, które wpisywać się będą w ramy Lokalnej Strategii Rozwoju.

Za naszym pośrednictwem Partnerstwo Borów Niemodlińskich  zaprasza wszystkich zainteresowanych do wstąpienia do Stowarzyszenia. Członkowstwo w Partnerstwie daje Państwu możliwość decydowania na co będą przeznaczane środki z działania Leader. Składka członkowska jest identyczna dla wszystkich i wynosi 24 zł na rok.

Deklaracje członkowskie:

  • dla sektora społecznego (Stowarzyszenia, OSP, LZS - jeśli w statucie mają zapis działań na rzecz wsi, Parafie)

Ankieta dotycząca propozycji projektów:

Powrót do poprzedniej strony »