Dziś jest: wtorek, 26-09-2017
Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
Data publikacji: 14-11-2012 11:51 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Przed nami IV Andrzejkowy Turniej Darta w Naroku

Zapraszamy na IV Andrzejkowy Turniej Darta o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Dąbrowie. Zawody odbędą się 23 listopada (piątek) o godz. 16.00 w świetlicy wiejskiej w Naroku. Zawody będą rozgrywane w systemie „high score" - o zwycięstwie zadecyduje suma punktów uzyskanych w kolejnych rundach. Osoby zainteresowane udziałem w turnieju mogą się zgłaszać do 19 listopada pod nr tel. 077 464-10-10 w. 213 lub na godzinę przed rozpoczęciem rozgrywek.